nabor-uvod.jpg

Mezinárodní výstava Lodě na vodě spojená s náborem mládeže do našeho klubu KVS Praha v roce 2014

28. 04. 2014

Během čtyř dnů se proměnilo centrum Prahy v jednu velkou marinu s velikým počtem lodí všech typů. Některé z nich normálně v Praze neuvidíte, většinou jezdí po moři a velkých jezerech.Náš oddíl výstavy využil k propagaci rychlostní kanoistiky a zejména k Informacím o KVS Praha.

Hlavní náplní našeho perfektně připraveného informačního stánku byl nábor mládeže k aktivní činnosti v našem klubu. Výbor klubu děkuje Petru Kučerovi za mimořádně kvalitní profesionální práci jak v přípravě, vybavení i v průběhu akce. Petrovi pomáhal syn Filip a celá trenérská rada klubu. Během výstavy měli návštěvníci možnost se seznámit se závodními loděmi, pádly, posilovacími aparáty, vlajkou klubu, s dresy, s ukázkami jízdy na vodě, které předváděli závodníci a s televizními záznamy špičkových závodů. Žádáme všechny členy klubu, aby pomohli s propagací klubu a s náborem mládeže. Zároveň předvádíme několik fotografii našeho stánku na výstavě.

KVS Praha Pedro Dvořák

      

 

Naši slavní reprezentanti

Jan Brzák - Felix

Náš nejúspěšnější závodník. Dvojnásobný olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa.

Josef Holeček

Dvojnásobný olympijský vítěz z her v Londýně 1948 a Helsinkách 1952.

Bohumil Kudrna

Olympijský vítěz v kategorii C2 z olympijských her v Londýně 1948.

Marta Pavlisová - Kohoutová

Mistryně Světa a Evropy na K-1 i K-2.

 

    

Klubový řád   |   GDPR   |   Kontakt   |   Aplikace