Loděnice KVS Praha

V naší loděnici se nachází kompletní vybavení pro provozování vodních sportů. Zrekonstruovaná loděnice nabízí sportovcům kvalitní moderní zázemí s posilovnou, dvěma pádlovacími bazény, saunou a dvěma hřišti. V našem areálu dále naleznete plata na nastupování do lodí, nové šatny, klubovny, venkovní altán, nové sociální zázemí (sprchy a WC), dílnu na opravy lodí, vleky na lodě, venkovní malou posilovnu, loděnici na ukládání lodí a cyklistickou stezku za brankou.

Venkovní prostory loděnice

 

Klubovna

 

Pádlovací bazény

 

Posilovna

 

Sauna

 

Provoz sauny v KVS Praha

V klubu vodních sportů KVS Praha je v provozu sauna, která je určena výhradně pro řádné členy klubu. Podmínkou návštěvy sauny je řádná obuv, ručník, případně prostěradlo nebo župan. Před vstupem do sauny je nutno řádně se osprchovat a dbát pokynů provozu sauny umístěné v odpočívací místnosti klubové sauny. Do potící místnosti v sauně a do sprch je zakázáno chodit v jakékoliv obuvi.

V souvislosti s požárem sauny v sousední loděnici SK Slavia Praha projednal výbor KVS opatření pro další bezpečný provoz sauny v naší kanoistické loděnici. Ke spuštění a vypínání elektrických kamen v sauně, včetně vypnutí jističů a kontroly stavu sauny po vypnutí, jsou určeni zodpovědní členové klubu:

S platností od 11. 2. 2004 bude zaveden deník provozu sauny, kde budou výše uvedení zodpovědní členové klubu zaznamenávat spuštění a vypnutí sauny. Výbor klubu vyžaduje dodržování provozní doby sauny:

Mimořádný provoz sauny schvaluje výbor, případně vedoucí sauny Petr Zahrádka.

 

      

 

Naši slavní reprezentanti

Jan Brzák - Felix

Náš nejúspěšnější závodník. Dvojnásobný olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa.

Josef Holeček

Dvojnásobný olympijský vítěz z her v Londýně 1948 a Helsinkách 1952.

Bohumil Kudrna

Olympijský vítěz v kategorii C2 z olympijských her v Londýně 1948.

Marta Pavlisová - Kohoutová

Mistryně Světa a Evropy na K-1 i K-2.

 

    

Klubový řád   |   GDPR   |   Kontakt   |   Aplikace