dsc-3930.jpg

Podzimní informace členům KVS PRAHA - 18.11.2020

19. 11. 2020

Ahoj všem členům KVS Praha!

Jménem správního výboru KVS PRAHA bych vás rád informoval o současné situaci v loděnici.

Bohužel stále platí restrikce v souvislosti s nouzovým stavem, který vyhlásila vláda ČR  a protože se v současnosti jedná o jeho prodloužení na další měsíc, vyhlídka toho, že bychom klub a vnitřní prostory loděnice mohli otevřít, nevypadá pro následující období bohužel reálně.

Zatím tedy platí všechna aktuální vládní nařízení: vnitřní prostory loděnice jsou uzavřeny (tj. klubovny, šatny, posilovna, sprchy, bazén i sauna), jsou zrušeny společné tréninky všech skupin (od mládeže po veterány) a vstup do loděnice je umožněn pouze za účelem individuálního sportování na venkovních sportovištích anebo pro procházku v přírodě, což je i činnost v rámci prací, které bychom společně dělali při podzimní klubové brigádě.

Následuje seznam činností, které jsou před zimou v klubu potřeba a tak můžete využít současného příznivého počasí a individuálně přiložit ruku k dílu a s dodržením všech nařízení (rozestupy – roušky – rukavice) něco v loděnici na čerstvém vzduchu udělat.

Od pátku 20.11.2020 do neděle 29.11.2020 bude na horní travnaté ploše přistaven kontejner na shrabané listí, což je hlavní úkol, který můžete individuálně realizovat a další činnost prosím koordinujte a k úkolům se hlaste u Martina Dvořáka.

V rámci individuální činnosti vás žádáme o dodržování aktuálních vládních nařízení v souvislosti s mimořádným opatřením proti šíření COVID-19.

Děkujeme všem členům za podporu, trpělivost a respektování současných mimořádných pravidel.

Přejeme vám pevné zdraví a těšíme se společné setkání, jak jen to bude možné!

 

Za Správní výbor AHOJ!

Petr Klíma

předseda

KVS PRAHA z.s.

    

 

Naši slavní reprezentanti

Jan Brzák - Felix

Náš nejúspěšnější závodník. Dvojnásobný olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa.

Josef Holeček

Dvojnásobný olympijský vítěz z her v Londýně 1948 a Helsinkách 1952.

Bohumil Kudrna

Olympijský vítěz v kategorii C2 z olympijských her v Londýně 1948.

Marta Pavlisová - Kohoutová

Mistryně Světa a Evropy na K-1 i K-2.

 

    

Klubový řád   |   GDPR   |   Kontakt   |   Aplikace