Ve veteránské kategorii jsme stále jedni z nejlepších ale výborné výsledky máme i v kategoriích bez rozdílu věku. Ve Štěchovicích jsme byli druzí, dobře jsme si zazávodili v jarním Dračím zívání, podzimních Tragicky dlouhých tratích, Jablonci, Písku, s našimi Velkými Holkami v mixu v Sedlčanech a v Berouně. Část naší posádky se zúčastnila závodů Rotary Klubu v Praze.

Mladší část posádky se zúčastnila ve společenství s posádkou Kojetína Mistroství Evropy v britském Nothinghamu a získali stříbrnou medaili v kategorii Grand Dragons (GD) 50+ na 200 metrů a s ženami z našich Velkých Holek zlaté medaile v kategoriích GD mix 200, 500 s 2 000 metrů. V letošním roce budeme opět pilně trénovat. Zúčastníme se tradičních závodů, navíc tří pohárových závodů. Vrcholem bude naše účast na Mistrovství světa dračích lodí v maďarském Szegedu v kategorii Great Grand Dragons 60+. Uvažujeme o účasti na ME klubových posádek v Hamburku.

Vodní turistiku provozuje v Kvasu již jen pár členů, nejčastěji ve spolupráci s turisty sousední Slavie. Realizovali jsme v květnu oblíbený cyklistický výlet do Rakouska a v zimě několik sobotních výletů na běžky.

Jiří Císler, kapitán družstva KVS Oldies - mužů, veteránů