447641320-18403795246077360-2412271082213592903-n.jpg

III. ČP mládeže na krátké tratě Račice

03. 06. 2024

Do těchto bojů náš tým zatím nezasáhl, protože věkem zatím téměř všichni patří teprve mezi dorostence a žáky. Pokud ale u pádlování vydrží, budeme jim držet palce v dalších letech, protože výsledky vypadají slibně!

Do těchto bojů náš tým zatím nezasáhl, protože věkem zatím téměř všichni patří teprve mezi dorostence a žáky. Pokud ale u pádlování vydrží, budeme jim držet palce v dalších letech, protože výsledky vypadají velmi slibně!

Na stupních vítězů se nám zabydleli a super výkony opět předvedli:

Další slibná umístění ve Finále A vybojovali kanoisté:

 Mladší i starší žáci kajakáři (Tomáš Kolanda, Vincent Štědrý, David Macháč…) bojovali o celková umístění a body ve Finále B, avšak k množství závodníků na startu (mladší žáci cca 40 a starší žáci cca 50 startujících!) se jedná o pěkné výsledky v první třetině startovního pole.

 I tentokrát do třetice závody v Račicích provázelo nepříznivé počasí, nicméně další akce v Račicích nás čekají až v červenci (4. - 7. 7. ME klubových posádek dračích lodí a 24. - 28. 7. vrchol domácí kanoistické sezóny - MČR na krátké tratě, kde se představí všichni naši závodníci - od nominovaných benjamínků až po veterány).

Do té doby nás čeká ještě několik menších závodů a soustředění. Držte nám palce, plujeme dál!

Kompletní výsledky z Račic zde: https://shorturl.at/FWpA3

 

      

 

Naši slavní reprezentanti

Jan Brzák - Felix

Náš nejúspěšnější závodník. Dvojnásobný olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa.

Josef Holeček

Dvojnásobný olympijský vítěz z her v Londýně 1948 a Helsinkách 1952.

Bohumil Kudrna

Olympijský vítěz v kategorii C2 z olympijských her v Londýně 1948.

Marta Pavlisová - Kohoutová

Mistryně Světa a Evropy na K-1 i K-2.

 

    

Klubový řád   |   GDPR   |   Kontakt   |   Aplikace