zimni-sezona-intro.jpg

Zimní sezóna

03. 12. 2015

Každé pondělí využíváme kvasáckou posilovnu a pádlovací bazén, abychom nezapomněli techniku pádlování. Zrcadla nám umožňují i sebekontrolu techniky, děti se na sebe mohou dívat, a tím si uvědomí veškeré pohyby. Tento rok využíváme i tělocvičnu v Jedličkově ústavu, v které si děti užijí spoustu zábavy při hraní florbalu, fotbalu a jiných sportovních her.

Závodní družstvo má plavecké tréninky v úterý a ve čtvrtek také na Zeleném pruhu. V průběhu týdne využívají posilovnu v KVS, ale i veslařskou posilovnu přes vodu na Smíchově. Každou sobotu probíhá na smíchovském břehu měřený běh na 5km, po kterém si všichni rádi vyžijeme KVS saunu.

Jako každý rok, tak i letos chystáme vánoční večírek. Tentokrát se bude konat v prostorách KVS 12. 12. od 10hodin. Zahrajeme si fotbal, dáme si vánoční oběd, proběhne vyhodnocení výsledků sezóny 2015, ohodnocení nejlepších závodníků KVS a možná bude i nějaké překvapení na závěr.

O vánocích si můžete přijít do KVS klidně zaposilovat, ale je nutné si přečíst vánoční otevírací dobu, která visí na nástěnkách.

Nejbližší akce na nový rok:
Závodní družstvo odjede 8. ledna na zimní běžkařské soustředění na Horní Mísečky. Doufáme, že napadne sníh a nebudeme běhat po svých.
Přípravka a děti se chystají na běžky 9. února do Bedřichova.

_auto_generated_thumb_ _auto_generated_thumb_

      

 

Naši slavní reprezentanti

Jan Brzák - Felix

Náš nejúspěšnější závodník. Dvojnásobný olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa.

Josef Holeček

Dvojnásobný olympijský vítěz z her v Londýně 1948 a Helsinkách 1952.

Bohumil Kudrna

Olympijský vítěz v kategorii C2 z olympijských her v Londýně 1948.

Marta Pavlisová - Kohoutová

Mistryně Světa a Evropy na K-1 i K-2.

 

    

Klubový řád   |   GDPR   |   Kontakt   |   Aplikace