vyroci-90.png

Příprava, program a průběh oslav 90 let KVS Praha v roce 2014

27. 05. 2014

Maják je jako nový, hrad nově upravený a je také zastřešený venkovní altán. Prohlédněte si následující pozvánku na oslavy.

Oslavy se tentokrát konaly přesně po 90 letech od ustavující schůze KVS Praha, tedy ve čtvrtek dne 22. května od 17.00 hodin. V programu nebyly žádné závody, ale začalo se spanilou jízdou různých lodí i posádek. Následuje slavnostní vztyčení vlajky KVS Praha, samozřejmě krátké projevy a přípitky. U slavnostního aktu zahraje kytarový virtuoz Lubomír Brabec. Celá slavnostní část bude trvat hodinu a bude ji moderovat známý sportovec a moderátor České televize Standa Bartůšek. Následovat bude volná zábava s občerstvením a zejména setkávání se po letech. Dostavte se, prosíme, co možno včas a nejlépe v modrobílo pruhovaných tričkách nebo dresech KVS Praha.

Prohlédněte si následující fotografie z proběhlých oslav 90 let KVS Praha ze čtvrtka dne 22. května 2014, autor fotografií Eda Kursten. Současně Česká televize vysílala následující den krátké zpravodajství o těchto oslavách www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/274328-devadesatka-prazsti-vodaci-oslavuji-vyroci-klubu

Následující fotografie si můžete také prohlédnout na internetu kvspraha.rajce.idnes.cz/90_let_KVS_Praha

Za organizátory oslav KVS Praha Martin Dvořák

    

 

Naši slavní reprezentanti

Jan Brzák - Felix

Náš nejúspěšnější závodník. Dvojnásobný olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa.

Josef Holeček

Dvojnásobný olympijský vítěz z her v Londýně 1948 a Helsinkách 1952.

Bohumil Kudrna

Olympijský vítěz v kategorii C2 z olympijských her v Londýně 1948.

Marta Pavlisová - Kohoutová

Mistryně Světa a Evropy na K-1 i K-2.

 

    

Klubový řád   |   GDPR   |   Kontakt   |   Aplikace