party4sport.png

I Dara Rolins na Party 4 Sport ocení nejlepší sportovce Prahy 4

17. 03. 2017

„Máme tu obrovské množství kvalitních sportovců, proto je chceme ještě více připomenout naší veřejnosti,“ říká Zdeněk Kovářík, zástupce starosty Prahy 4, který bude předávat ocenění.

„Nejde nám tolik o prezentaci hvězd, ale především o setkání sportovců, kteří tu bydlí, sídlí a provozují své aktivity,“ dodává Jaroslav Chvalný, předseda Pražské tělovýchovné unie, která anketu zajišťuje společně s městskou částí Prahy 4.

Všechny sportovní organizace, sídlící na území městské části Prahy 4, vybrali a navrhli uchazeče o ceny v kategoriích Sportovec, Sportovkyně, Družstvo, Trenér a také Naděje roku. Městská část společně s PTU pak z nich nominovala vždy čtyři nejlepší - jsme přece v Praze 4 - z nichž pak odborná komise vybere vítěze. Pouze mezi Nadějemi se vyhlásí deset kandidátů napříč odvětvími a disciplínami bez určení pořadí.

O trofej Sportovce roku se ucházejí tanečník Lukáš Bartůněk, držitel bronzové medaile z mistrovství světa v Číně, podolský fotbalista Robert Jůzek, který reprezentoval na světovém šampionátu lékařů v Barceloně. Dále Jakub Nápravník, osmý jachtař mistrovství světa ve třídě Fireball, a Josef Zelinka, mistr země ve voltíži.

Mezi ženami pronikly do nejužší nominace Anna Beková, členka bronzového týmu českých softbalistek z mistrovství Evropy, tanečnice Kateřina Hrstková, partnerka Lukáše Bartůňka. S nimi ještě veslařka Josefína Lázničková, členka zlaté osmiveslice na juniorském mistrovství světa a veteránka Dagmar Skřivanová, úspěšná v rádiovém orientačním běhu.

Mezi Družstvy roku se těší na ocenění Upírky, výtečný tým fitness aerobiku, dorostenecká osmiveslice ČVK, vodní pólistky A Steppu, druhé v lize, a voltížoví junioři Orionu.

Na Trenéra roku kandidují Michal Hladík, který znovuvybudoval mládež v AFK Slavoj Podolí, veslařský šéf Jan Navrátil z ČVK, Jakub Skřidlovský, který vede beachvolejbalisty v Bráníku a Marcela Šrůtová z Radioklubu OK1KYP. Kdo dostane cenu?

Party 4 Sport moderují Jan Pokorný a Josef Melen, vystoupí i Dara Rolins s tanečníky a Těžkej Pokondr. Vstupenky jsou k dostání v Czech Pointu v sídle Úřadu městské části Praha 4, Antala Staška 2059/80b v Praze-Krči za 100 až 250 Kč. Více info na www.praha4.cz

      

 

Naši slavní reprezentanti

Jan Brzák - Felix

Náš nejúspěšnější závodník. Dvojnásobný olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa.

Josef Holeček

Dvojnásobný olympijský vítěz z her v Londýně 1948 a Helsinkách 1952.

Bohumil Kudrna

Olympijský vítěz v kategorii C2 z olympijských her v Londýně 1948.

Marta Pavlisová - Kohoutová

Mistryně Světa a Evropy na K-1 i K-2.

 

    

Klubový řád   |   GDPR   |   Kontakt   |   Aplikace