Aktuality

Nejčerstvější zprávy kolem dění v našem Klubu vodních sportů Praha.

Výsledky Prague 4 Open 2016

V neděli 11. září se konal tradiční závod Prague 4 Open, a my jako pořádající oddíl jsme chtěli, aby bylo vše hezky připravené a dobře zorganizované. Závodníci i diváci si mohli pochutnat na vychlazené malinovce, která se v horkém závodním počasí určitě hodila. Zajištěno bylo i občerstvení k nedělnímu obědu, takže jsme hlady neumřeli.

V 10:00 odstartovala první jízda a závody byly v plném proudu. Závodilo se jako každý rok na 1 míli v každé kategorii. Výjimku už několikátým rokem děláme pro ty úplné začátečníky, kteří jezdí opravdu chvíli, ti u nás závodí na trati 200m. Zlatým hřebem závodů byl asi příchod velké olympijské hvězdy a odchovance z KVS Praha Pepy Dostála.

Po jeho příchodu se na něj seběhlo desítky dětí s žádostí o fotku a o podpis. Podepisovalo se snad všechno. Pádla, trička, dresy, i lodě. Pepa je velmi profesionální a vstřícný člověk, který potěšil fotkou a podpisem snad každého, kdo si o to řekl. Naše děti z KVS se mohou dokonce pyšnit fotkou s Pepou těsně před olympiádou, kdy jsme mu přáli hodně štěstí a fotkou teď po olympiádě, kdy vlastní dvě olympijské medaile.

Myslím si, že závody se vcelku povedly, děti prožily hezký závodní den, udělaly si fotky s olympioniky, posbíraly hodně medailí, ti nejmenší dokonce poháry a všichni jsme strávily pěkné nedělní dopoledne jak jinak než u vody.

Nejlepší výsledky KVS na Prague 4 Open 2016:

 • 1. místo - Valentýna Beránková, Štěpán Záruba, Matyáš Bokoč, Domča Hněvkovská, Mára Bokoč
 • 2. místo - Adéla Kropíková, Adéla Horáčková, Vašek Rác, Kuba Dvořák, Ondra Hanák, Adam Horáček
 • 3. místo - Andrea Tillerová, Oliver Hašler, Filip Dvořák

Přihlášení

NAŠI SLAVNÍ REPREZENTANTI

 
 • Jan Brzák - Felix

  Náš nejúspěšnější závodník. Dvojnásobný olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa.
 • Josef Holeček

  Dvojnásobný olympijský vítěz z her v Londýně 1948 a Helsinkách 1952.
 • Bohumil Kudrna

  Olympijský vítěz v kategorii C2 z olympijských her v Londýně 1948.
 • Marta Pavlisová - Kohoutová

  Mistryně Světa a Evropy na K-1 i K-2 Číst dál...
 • 1