Ve dnech 26. a 27. 4. 2014 se konalo v Ústí nad Labem Mistrovství ČR mládeže a veteránů na dlouhé tratě. Náš klub reprezentovalo oproti minulým létům malé družstvo, ale někteří závodníci předvedli krásné výkony.

Tři tituly mistrů ČR vybojovali naši závodníci Kryštof Hájek na C 1 a Klára Voženílková na K1 a K2. Na druhých místech skončila Tereza Buzková na K1, Valentýna Beránková na K1 a K2 a Klapka s Crkvou na C2. Třetí byl v silné konkurenci Jakub Klapka na C1, i když málo trénuje, Tereza Buzková na K2 a Filip Dvořák na C1 benjamínci.

Velmi dobře zajel v nabité disciplině C1 dci Matěj Martinec na 5. místě a s Filipem Jandou na C2 byli rovněž pátí. I v kategorii veteránů jsme se neztratili a Martin Kolanda s kanoistou Honzou Macháčem obsadili 3. místo a získali bronz v kajaku dvojic. Doufejme, že naši trenéři rychle připraví další nové borce, abychom se vrátili na minulé špičkové pozice i v jiných disciplinách, zejména v mládeži.