Kvalifikace na světové poháry a testy juniorů v Račicích v roce 2014

22. 04. 2014

I v ostatních disciplinách byly úspěšné. V dospělých překvapil Lukáš Hájek, který startoval poprvé za kategorii C 1 a prohnal zkušené seniory. Na 1 km i 200m skončil na 5. místě velmi těsně a ohrožoval zkušené borce. Rovněž startoval v C 2 s Tomášem Jandou.

V ženách si nejlépe vedla Lenka Součková a obsadila 2. místo na C1 za naší odchovankou Janou Ježovou.Z dalších odchovanců vyhrál vše Pepa Dostál v K 1 muži, Filip Dvořák zvítězil v C2 na 200m i 1 000m a byl druhý v C1 na 1 000m a 5 000m. Tomáš Janda v silné konkurenci bojoval o třetí místo, ale cílová kamera rozhodla, že skončil těsně čtvrtý. Celkem dobré výsledky i když nás opustila řada závodníků, kteří byli zařazeni do středisek vrcholového sportu. Kompletní výsledky jsou uvedeny na stránkách ČSK www.kanoe.cz

KVS Praha Pedro Dvořák

Naši slavní reprezentanti

Jan Brzák - Felix

Náš nejúspěšnější závodník. Dvojnásobný olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa.