Valná hromada drákonických dědků a baby
DRAGON KVS OLDIES

Ahoj drakouni,

moc Vám všem děkuji za hojnou účast na první ustavující "Valné hromadě drakounských veteránů", která se konala v úterý dne 25. dubna 2006 v loděnici KVS Praha. Bylo senza počasí, KVS Praha nás přijal vstřícně a jednání bylo na to jak Vás některé znám neuvěřitelně rychlé, konstruktivní a plodné. Sice se mi úplně nepodařilo tiše odejít z funkce prezidenta, nicméně jsem získal dva ohromný kolegy a tím se stalo, že "Veteráni dračích lodí" mají prezidentský triumvirát. Takže nyní prosím věnujte pozornost zápisu o dohodě zůčastněných:

Valné hromady se zůčastnilo celkem 23 členů, kteří se hlásí k veteránské posádce "DRAGON KVS OLDIES" z doposud přihlášených 36 členů. Tím byla zajištěna rozhodovací pravomoc této valné hromady v otázkách položených ve zvací pozvánce na valnou hromadu, tedy KDO nás skutečně povede, CO bude náplní treninků, KDY se budeme scházet a JAK často budeme závodit.

 

Valná hromada rozhodla takto:

1) KDO - veškeré záležitosti informační směrem ke členům a co se styku s Asociací dračích lodí týká svěřuje do rukou triumvirátu prezidenta a viceprezidentů (funkce či její název nerozhoduje, rozhoduje výsledek) Jirky Císlera, Milana Mlezivy a Rudly Školníka. Tréninky, závody Českého poháru, účast na ME, MS a účast na spanilých propagačních závodech a festivalech dračích lodí atd. - všichni členové teamu posádky "DRAGON KVS OLDIES"

2) CO - tréninky veteránské posádky Dragon KVS Oldies budou v loděnici KVS Praha v Podolí, případně s přechodem do Žlutých lázní. Účast na trénincích je dobrovolná, nicméně velmi vhodná a vítaná! Hlavní náplní tréninků bude sjetí, s cílem pádlovat stejně. Fyzickou kondici bude každý člen posádky udržovat individuálně, některým vyjímečným jedincům bude stačit k vynikající výkonnosti společný trenink. Triumvirát prezidentů byl pověřen zajistit na některé naše treninky účast trenéra naší reprezentační posádky Petra "Čápa" Procházky, aby se na nás podíval a poradil jak na to. Pro neznalé - Petr Čáp je několikanásobný mistr světa a mistr Evropy v rychlostní kanoistice a také mistr světa dračích lodí, vítěz světových her neolympijských sportů , 52x mistr ČR apod., takže i nám "přechytralým" dědkům může poradit.

3) KDY - každé pondělí od 17,30 hodin, počínaje pondělkem dne 15. května 2006.

4) JAK - často závodit? Valná hromada rozhodla, že triumvirát zveřejní (tímto to dělám) závody, kterých bychom se jako Dragon KVS Oldies mohli a měli v roce 2006 zůčastnit. Pokud by se dala větší skupina dohromady, nejsme omezeni jen tímto výběrem, ale všechny závody jsou možné!

 

závody v roce 2006

27. 05.

memoriál Dr. Karla Popela

KVS Praha

08. 07.

pohár Štěchovic

Štěchovice - Vltava

31. 08. - 03. 09.

mistrovství Evropy

Praha - Žluté lázně

09. 09.

Starostův pohár

Beroun

23. 09.

Velká cena Sparty

Praha - Chuchle

 

závody Českého poháru v roce 2006
abychom byli klasifikováni v žebříčku, potřebujeme jet alespoň 3 závody

03. - 04. 06.

Zubr párty Přerov

rybník a řeka Bečva

17. 06.

utkání ČR / SR federálpárty

Zlaté Piesky Bratislava

24. - 25. 06.

večírek zkázy Pardubice

řeka Labe

29. - 30. 07.

I. mistrovství ČR dračích lodí

areál Kunovická tabule

v případě účasti na I. mistrovství ČR dračích lodí je tutová medaile, případně titul !

 

Pozor, dohoda je následující:

Všichni kdo obdrží tento spěšný list prezidentského triumvirátu e-mailem, seznámí s jeho obsahem 3 - 4 vytypované kolegy z posádky. Tito kolegové dají vědět svému e-mailovému zprostředkovateli zpráv, kterého z navržených závodů by se rádi zůčastnili. A zpět, ten který takto získá členy posádky na jednotlivé závody, oznámí e-mailem jejich jména a závod který chtějí jet a pošle e-mailem zpět všem prezidentovým mužům. Nakonec bychom měli získat přehled o tom, kdo pojede které závody a doplňovat dle potřeby a chuti.

Takto získáme databázi závodníků schopných a ochotných jet jednotlivé závody. Pokud se přihlásí na jednotlivý závod málo lidí, bude úkolem triumvirátu přemluvit další členy tak, abychom mohli vytypované závody plnohodnotně s plnou posádkou absolvovat, v sázce je dobré jméno DRAGON KVS OLDIES a KVS Praha. Pokud ale bude přihlášeno na konkrétní závod více lidí, sejdeme se všichni a pojedeme tak, abychom se vystřídali, nebo se dohodneme jinak (buď autokraticky či rádoby demokraticky), nicméně vždy spravedlivě.

e-maily triumvirátu skolnik.rudolf@hobra.cz, jiricisler@email.cz, mmleziva@walterengines.com

Pohov, nezbytná informace:

Během doby bude nutné přispět do pokladny Asociace dračích lodí roční členský poplatek ve výši 150,-- Kč. Dále při každém závodě Českého poháru je startovné / poplatek za startující loď 3 000,-- Kč, což je opět 150,-- Kč za jednotlivý start pro každého závodícího člena posádky. Nebo poplatek za loď při nepohárových závodech. Kdo se ve zdraví dožije 80 let a ještě dojde k lodi, zasedne a pojede, startovné neplatí a o jeho poplatek se zvýší příspěvek ostatních mladíků.

 

výzva prezidentovi Asociace Dračích lodí ČR panu Petru Klímovi:

Vážený pane prezidente, oznamujeme Vám, že dragonští veterání jsou od včerejška oficiálně připraveni závodit a bojovat o umístění jak v Českém poháru, tak na ostatních závodech dračích lodí včetně MS, ME a dalších do roztrhání zakoupených triček. Vážený pane prezidente, dovolte nám Vás požádat o poskytnutí dragonské lodě pro treninkové aktivity posádky DRAGON KVS OLDIES na každé pondělí od dne 15. 05. 2006 včetně, k dispozici buď v KVS Praha nebo ve Žlutých lázních. Vaše návštěva na našem treninku by nám byla ctí a jste kdykoli na náš trenink zván. O Vašem stanovisku prosím informujte kohokoli z triumvirátu prezidentů DRAGON KVS OLDIES, e-mailové adresy všech tří jsou zde uvedeny.

 

výzva trenérovi dragonské reprezentační posádky ČR panu Petru "Čápovi" Procházkovi:

Vážený pane trenére, dovolte nám Vás požádat o treninkové konzultace ohledně stylu, načasování záběrů a stejnosti jejich provádění. Tyto konzultace bychom ids Vás rádi získávali během našich treninků, které se konají každé pondělí od 17,30 počínaje dnem 15. 05. 2006 včetně. Vážený pane trenére, tímto Vám slibujeme , že se pokusíme neudělat Vaší trenérské dovednosti ostudu.

Těším se na zprávy od Vás všech Rudla Školník

další stránka